Zgorzelecka 58, 68-00 Żary, PL
+48 538 966 009
info@ameisenbau.pl
AMEISENBAU Żary - wynajem kontenerów, wywóz gruzu i odpadów

Jeżeli planujesz budowę, remont albo jesteś po takich pracach i nie wiesz co zrobić z ich pozostałościami, zgłoś się do nas!


Zajmujemy się usuwaniem wszelkiego rodzaju odpadów, wywozem gruzu, przedmiotów gabarytowych i wszystkiego co zalega na twojej posesji. Nasz wysoce specjalistyczny sprzęt poradzi sobie z każdym rodzajem odpadów. Wynajmujemy także kontenery na odpady czy gruz budowlany. Dodatkowo, możesz nam zlecić rozbiórkę czy demontaż.


Drugi obszar, w którym specjalizuje się nasza firma to wszelkiego rodzaju prace ogólnobudowlane, hydrauliczne i elektryczne. Wybierając naszą firmę oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz zatrudniać kilku niezależnych ekip na poszczególne etapy prac. Nasz doświadczony zespół poradzi sobie z każdym zadaniem i podejmie każde wyzwanie.


Szukasz kompleksowej oferty dla twojej nieruchomości lub firmy? Zgłoś się do nas! Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalną obsługę, indywidualne oraz atrakcyjne ceny. Jeżeli planujesz budowę, remont albo jesteś po takich pracach i nie wiesz co zrobić z ich pozostałościami, zgłoś się do nas!

Formularz kontaktowy

Gdzie działamy ?
Wszystkie usługi – wywóz gruzu i różnego typu odpadów, usług ogólnobudowlnych oraz opróżnianie pomieszczeń – świadczymy na terenie Żar, Żagania, Zielonej Góry i do 100 kilometrów za Żarami.

 

Uwaga:
Twoje dane są chronione, zgodnie z naszą polityką prywatności firmy.